HABER DETAYLARI

3,14 olan Pi sayısının kutlamaları için Matematik öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz yoğun bir çalışma yaptılar.

Pi günü kutlamaları için öğrencilerimizin kendi hazırladığı Pi baskılı tişörtler ile o gün, okulu renklendirdiler. Evde hazırladıkları birbibirinden lezzetli yiyecekler ile kantinde birbirlerine ve öğretmenlerimize sunum yaparak çok eğlenceli ve eğitici dakikalar yaşadılar. Her yıl düzenlenen Pi günü kutlamaları her yılın 3. ayının 14. günün de gerçekleştirilmektedir. Emeği geçen tüm öğrencilerimize, velilerimize ve matematik öğretmenlerimizden Selda ve Meltem Hocamıza teşekkürlerimizi iletiriz.

SON EKLENEN HABERLER
7 Nisan'da Konya'ya gidiyoruz!
Bursluluk sınav sonuçlarına nasıl ulaşacaksınız?
Büyük Değişim Kolejleri olarak 1. dönem yogunluğunu Elmadağ Kayak Merkezinde atıyoruz. 24 Ocak ta Elmadağ'da kızak keyfi ve karda sucuk ekmek üstelik sıcacık soba karşısında çok keyifli olacak.
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) öğretmenin tercihine bıraktığı el yazısı kararında değişikliğe gidiyor.
TEOG yarışındaki başarı sıralamaları, eğitim kurumlarının reklam kampanyaları haline geldi. Bu haksız rekabet girişimine MEB el koydu, Bakanlık bünyesinde böyle bir sıralamanın yapılmadığını duyurdu.
2018 Kitap fuarı kitap sevdalıları ile tıklım tıklım doldu taştı. Bizde bu coşkuya Büyük Değişim ailesi olarak katıldık.
4. 5. 6. ve 7. sınıfların gireceği 2018 Yılı Büyük Değişim Koleji Bursluluk Sınavı ile ilgili konu analizler yayınlandı. Öğrencilerimizin incelemelerini ve sınav hazırlığını ona göre devam ettirmelerini öneririz.
Büyük Değişim Koleji, 5.6. ve 7.sınıf öğrencilerimiz için düzenlediği Türk Telekomünikasyon müze gezisinde çok eğlenceli saatler geçirdi.
Büyük Değişim Koleji olarak 3 Mart'ta düzenlediğimiz bursluluk sınavı yapıldı. Düşündüğümüzden çok daha fazla kişinin katılımının olması da bizi çok memnun etti. Tüm velilerimize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
3,14 olan Pi sayısının kutlamaları için Matematik öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz yoğun bir çalışma yaptılar.
18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMI için öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz yoğun bir çalışma yapmışlardır.
Düzce Belediyesinin ve DSİ Sporun Basket Maçı için arenaya gittiler.
LGS YERLEŞTİRME KILAVUZU YAYINLANDI.
DOĞA,KÜLTÜR,MACERA
Büyük Değişim Koleji olarak ilk mezunlarımızı vermiş olmanın haklı gururu içerisindeyiz. 
5,6,7,8.Sınıflar için ihtiyaç listesi
Ücretsiz yaz okulumuz 19 Ağustos'ta başlıyor.Başvurular online yapılmaktadır.