HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


NEDEN BİZ?                

    Eğitim anlayışının değiştiği günümüzde, eğitim sistemlerinin değişimi de kaçınılmazdır. Ders kitaplarında sunulan bilgiyi ve aktarıcısı olan öğreten merkeze alan eğitim anlayışları yerine; bilgiyi farklı kaynaklardan edinen ve sürekli gelişimi öngören öğrenciyi merkeze alan eğitim anlayışı değişen eğitim sisteminin odak noktasıdır.

    Okul Yönetimi ve öğretmenler olarak temel görevimiz insan yetiştirmektir. Öğrencilerimizi her alanda yenilikçi, öncü, özgüven sahibi, duyarlı, sorumluluk bilinci olan, bireyler olarak yetiştirmeyi en önemli ilkemiz olarak benimsiyoruz.      

    20 yıllık eğitim tecrübemizi öğrencinin akademik başarısının yanında kültür, sanat ve spor gelişimlerini de temel alan eğitim sistemimizi Büyük Değişim Eğitim kurumları olarak siz değerli veli ve öğrencilerimizin hizmetine sunuyoruz. Unutmayalım ki hayatta doğru değişen ve gelişen her öğrenci, ülkeyi ileri taşıyacak birer birey olacaktır.      

    Sevgiyle...

MİSYON & VİZYON

Misyonumuz:      

    Özel Büyük Değişim Eğitim kurumları olarak vizyonumuz; öğrencilerini “merkeze alan” seçkin bir eğitim kurumu ve akademik üstünlük merkezi olmaktır.

Vizyonumuz:        

    Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı içinde yaşadığımız yüzyıla yakışır eğitim ve öğretim faaliyetleri alanında Akademik başarıyı yakalamış yabancı dil, teknoloji, bireysel ve sosyal gelişim alanlarında yeterli donanıma sahip öğrenciler yetiştiren ve onlara özgün bireyler olduklarını fark ettirerek hayata hazırlayan değişimin öncüsü olan bir eğitim kurumu olmaktır.